Dalton - The Awesome

Dalton - The Awesome 1.0

Zombie? Nas nie dogoniat!

Zalety

  • Wysoka grywalność
  • Ciekawa grafika
  • Dynamiczna muzyka
  • Możliwość kupowania osprzętu

Wady

  • Brak

Bardzo dobry
8

Dalton - The Awesome to darmowa gra platformowa na telefony z systemem Symbian. Wyróżnia się ciekawą grafiką przywodzącą na myśl komiks stworzony na kartce wyrwanej z zeszytu. Akcja jest szybka i dynamiczna, więc przypadnie do gustu fanom dużych emocji.

W grze Dalton - The Awesome Twoim zdaniem będzie pokierowanie głównym bohaterem w taki sposób, aby uciekł on przed goniącymi go zombie. Na szczęście, ucieczka nie jest jedyną bronią z jakiej możesz skorzystać. Po drodze natkniesz się na przydatne upominki: deskorolkę, jetpack, motor, pistolet lub... piłę motorową! Wszystko to ma nam ułatwić zadanie i umożliwić przedarcie się przez zastępy zombie.

Sterowanie w Dalton - The Awesome jest banalnie proste - bohater biegnie i korzysta z broni sam, my musimy jedynie skupić się na skakaniu. Na drodze napotkamy liczne przeszkody. Dzięki temu, że sterowanie jest uproszczone do minimum, gracz może skupić się w całości na rozgrywce. Od tej gry na prawdę ciężko się oderwać!

Dalton - The Awesome to rozrywka w czystej postaci. Gra jest niesamowicie wciągająca, mimo dosyć prostego celu. Twój bohater zmiecie z powierzchni ziemi mnóstwo zombie, zanim Dalton - The Awesome Ci się znudzi!

Dalton - The Awesome

Download

Dalton - The Awesome 1.0

Opinie użytkowników o Dalton - The Awesome